Home Uncategorized Donaldi shpërthen në lot, kjo është arsyeja

Donaldi shpërthen në lot, kjo është arsyeja

Këngëtarja, Beatrix Ramosaj mbrëmë ka marrë suprizën më të bukur nga produksioni i “Big Brother Vip”.

Ajo ka ndjekur performancën e vëllait të saj, Albanit në Festivalin e Këngës që u shoqërua me lot dhe emocione shumë të bukura.

Kjo ka bërë që Donaldi të preket aq shumë sa që të shpërthej në lot.

Këtë nuk e priste askush, pasi në momentin kur Arbana u shpreh se Beatrix do të largohet nga shtëpia pa dhënë ndonjë arsye, Donaldi nuk reagoi fare