Home Uncategorized Adriana Matoshi zbukurohet edhe më shumë pas operacionit

Adriana Matoshi zbukurohet edhe më shumë pas operacionit

Adriana Matoshi është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe kudo me paraqitjet e saja.

Aktorja para disa javëve ka zbuluar se sëmundja e tumorit që vuante dikur iu kishte kthyer prap.

Adriana tregoi se duhej t’i nënshtrohej një operacioni për t’i bërë ballë sëmundjes dhe kështu ndodhi.

Ajo pas operacionit u kthye më e fortë se kurrë dhe disa foto që ka postuar së fundmi në Instagramin e saj morrën gjithë vëmendjen.

Aktorja është zbukuruar edhe më shumë pas operacionit dhe po duket shumë bukur./Kosovarja/