Home Uncategorized Ky është babai shqiptar që dyshohet se vrau dy djemtë e tij...

Ky është babai shqiptar që dyshohet se vrau dy djemtë e tij e më pas veten në Gjermani

Një burrë shqiptar dyshohet se ka vr.arë dy djemtë e tij të moshës 11 dhe 13 vjeç mbrëmë në Hamburg të Gjermanisë, raporton Sinjali.

Mediet gjermane kanë shkruar se i njëjti ka shtënë me ar më edhe ndaj gruas së tij, e cila është në gjendje të rëndë.

“Të dy fëmijët dhe dy të rriturit janë gjetur në shtëpi me plagë me ar më zjarri. Por shërbimet e urgjencës nuk mund të shpëtojnë më fëmijët. Edhe 44-vjeçari ka ndërruar jetë pak më vonë, pavarësisht masave të ringjalljes.

Vetëm një grua 38-vjeçare ka shpëtuar dhe është dërguar në spital me plagë të rënda“, raportojnë mediat atje.