Home Uncategorized Adriana Matoshi prezanton veturën që nuk e la kurrë në ‘lloq’

Adriana Matoshi prezanton veturën që nuk e la kurrë në ‘lloq’

Deputetja kosovare, Adriana Matoshi, ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram.

Përmes saj na ka prezantuar veturën, për të cilën thotë se nuk e ka lenë kurrë në lloq, shkruan Indeksonline.

“ Dhe ja pra vetura ime “06”, shumë e mirë a, që 100 jet e kom, kurrë në lloq nuk mka lon”, u shpreh deputetja./Indeksonline/

Shiko videon:

Lojtës Videosh