Home Uncategorized Valon Maloku kërkon takim “dashurie” me Bora Zemanin

Valon Maloku kërkon takim “dashurie” me Bora Zemanin

Autori dhe moderatori i emisionit të dashurisë “It’s My Love”, Valon Maloku, e ka kritikuar emisionin tjetër të dashurisë në Shqipëri, “Per’puthen”.

Në një nga netët e fundit ai ka aluduar se në emisionin ‘Për’puthen”, ka skenare duke akuzuar autoren e emisionit, Olsa Muhameti.

Ai tha të gjitha ato takime bëhet me propozime të autores për të marë klikime, shkruan “Kosovarja”.

Në atë rast ai tha se për të fituar klikime siq doni ju duhet bërë ai nnjë takim me moderatoren e emisionit, Bora Zemani.