Home Uncategorized Largimi i Big Mamës nga “Big Brother VIP’ ishte me kontratë, dalin...

Largimi i Big Mamës nga “Big Brother VIP’ ishte me kontratë, dalin bisedat

Pas daljës së Big Mamës nga shtëpia më e famshme në Shqipëri është publikuar një bisedë në të cilët thuhet se banorja kishte kontratë me produksionin për të dalur me datën 25 dhjetor.

Kjo është kuptuar pasi një person e ka postuar në Insta Story biseden me ish fituesi i Big Brother nga Kosova, Vesel Kurtishaj, shkruan Gazeta Insajderi.

Në këtë bisedën, Vesel Kurtishaj i thotë se Big Mama do të rrijë vetëm tre javë dhe se e ka me kontratë të dalë me datën 25.

Aty thuhet se Kurtishaj kishe vënë bast për këtë edhe me ish banorin e Big Brother VIP, Ardit Cunin.