Home Uncategorized U fejua me Hadërgjonajn, por para disa vitesh Dorina ishte ish e...

U fejua me Hadërgjonajn, por para disa vitesh Dorina ishte ish e dashura e këtij ish futbollisti të Kombëtares së Shqipërisë

Emri saj lakohet prej vitesh në mediat rozë, e kjo jo pa arsye, pasi që bukuroshja kosovare Dorina Podrimja dikur ishte edhe finalistja e “Miss Zvicra”, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ajo i tha ‘PO’ propozimit për fejesë të futbollistit të Kombëtares së Kosovës, Florent Hadërgjonajt.

Florenti ishe ai i cili postoi fotot në instagram duke treguan unazën e fejesës në gishtin e Dorinës.

Por, le të kthehemi para disa vitesh, pasi që emri i saj lidhet edhe me një tjetër ish futbollist të Kombëtares së Shqipërisë, mbase e mbani mend se në vitin 2014 ajo dhe Taulant Xhaka i dhanë fund lidhjes së tyre shkaku i angazhimeve të dy palëve në karrierë.