Home Uncategorized Një boss si Ermal Fejullahu, ja në çfarë luksi jeton

Një boss si Ermal Fejullahu, ja në çfarë luksi jeton

Këngëtari i njohur i muzikës popullore dhe asaj moderne, Ermal Fejzullahu, lanson shpesh këngë të shoqëruara me videoklipe.

Ermali ka shumë duete dhe thuajse të gjitha me këngëtar eminent të skenës muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, këngëtari erdhi në bashkëpunim me Yll Limanin, me këngën me titull “As 1 minutë”, që me të shpejtë u bë shumë e klikuar dhe dëgjuar nga publiku.

I biri I legjendës së muzikës, Sabri Fejzullahu, ka shumë mbrëmje muzikore për çka edhe fiton mirë e jeton bash si boss.