Home Uncategorized Fisnik Ismaili pyetje diasporës: Qysh i keni ju atje oraret e reduktimeve...

Fisnik Ismaili pyetje diasporës: Qysh i keni ju atje oraret e reduktimeve me rrymë?

Fisnik Ismaili, ish-deputet i LVV-së, njihet për fjalor ndryshe nga të tjerët dhe për ironi në rrjete sociale.

Ismaili, ka postuar një status në rrjetin e tij social ‘‘Facebook’’, në lidhje me krizën energjetike duke pyetur diasporën në lidhje me reduktimet që ata janë duke i pasur në vendet perëndimore ku jetojnë.

Kujtojmë popullin që nuk raportohet për reduktime me rrymë në ndonjë prej vendeve prej nga vjen diaspora jonë e dashur.

Ky është postimi i plotë i tij:

Ju në diasporë, mbasi qenka krizë energjetike globale, qysh i keni oraret e reduktimeve të rrymës?

Po më intereson për një shok.