Home Uncategorized E gjeni dot kush është artisti i njohur në foto?

E gjeni dot kush është artisti i njohur në foto?

Ai është një nga reperët e sukseshëm shqiptarë dhe të dashur për publikun dhe është mjaft aktiv në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për artistin Trim Ademi, shkruan “Kosovarja”,

I njohur për publikun me nofkën Capital T, reperi e ka publikuar vetë këtë fotogafi ku edhe në atë kohë dashuria për hip hop-in nuk mungonte.

Një ditë më parë Capital T ka publikuar albumin “Heart Broken Kids” dhe ai ka zbuluar me anë të një postimi se pse e ka quajtur pikërisht kështu.

” Nje dhurate per fundvit. nje Pjese e jemja qe gjithmone kom dasht me e mshef per ket arsye kom vendose maske n’Cover Art, po cdo pjese evil qe cdo person e ka e qe shumica e tregojne rralle vjen prej nje goditje ose heartbreak qe e kan perjetu ne fminin e tyne tu u ndertu si karakter, heartbreak jo veq prej dashnise po prej shume ngjarjeve t’rana qe na Shqiptart i kemi perjetu me vite, ka shkruar Trimi sipër imazhit ku publikon coverin e albumit.