Home Uncategorized Blerona Zeqiri shtatzënë? Moderatorja e tregon të vërtetën

Blerona Zeqiri shtatzënë? Moderatorja e tregon të vërtetën

Moderatorja kosovare së fundmi ka shtuar dyshimet për një shtatzëni të mundshme.

Kjo për faktin se janë publikuar disa pamje nga një ndejë teksa aty shihet edhe Blerona Zeqiri e veshur me një fustan të ngushtë me ngjyrë të bardhë dhe i shihet paksa barku i fryrë, shkruan.

Edhe pse, moderatorja nuk ka zbuluar ndonjëherë se është në lidhje dashurie, duke parë imazhin e mëposhtëm dyshimet vetëm se u shtuan.

Për ta vëretuar se a është më të vërtetë shtatzënë, lajmi.net ka kontaktuar me moderatoren dhe ajo e mohoi.

“Jo nuk jam vetëm se po ushqena shëndetshëm kohët e fundit”, tha Blerona.

Theksojmë se, Blerona Zeqirin nuk është se e kemi parë në lidhje me ndonjë mashkull deri më sot./Lajmi.net/