Home Uncategorized Adriana Matoshi e filloi sot ditën në Kuvend, kjo është gjendja e...

Adriana Matoshi e filloi sot ditën në Kuvend, kjo është gjendja e saj

Deputetja dhe aktorja, Ardiana Matoshi, javë më parë njoftoi se i është rikthyer tumori në tru, sëmindje që e kishte kaluar para nëntë vitesh.

Artistja pas një operacioni të suksesshëm po mundohet të merr veten duke qenë aktive tërë kohës, shkruan “Kosovarja”.

Sot, ajo e ka nisur ditën duke iu bashkuar Kuvendit të kosovës.

Ka qenë deputeti nga LVV, Fitim Uka, që ka postuar një fotografi krahë deputetes ku e ka përshkruar me disa fjalë të veçanta.

“Ajo është kthyer dhe po shkëlqen”, ka qenë shkrimi i Ukës derisa Matoshi duket e buzëqeshur dhe mjaft në gjendje të mirë shëndetësore.