Home Uncategorized Aksion i Policisë kundër fajdeve në Prizren, bastiset një argjendari – FOTO

Aksion i Policisë kundër fajdeve në Prizren, bastiset një argjendari – FOTO

Njësia e Hetimeve Rajonale në Prizren është duke zhvilluar një operacion kundër fajdeve, shkruan Gazeta Sinjali.

Siç mëson Sinjali nga burimet brenda Prokurorisë Themelore në Prizren, deri tani është bastisur një argjendari (emër i njohur për redaksinë).

Të njëjtat burime kanë njoftuar se aksioni po vazhdon dhe pritet të dalin detaje të reja.

Sinjali do të ju mbajë të informuar.