Home Uncategorized Në ditët e fundit të shtatzënisë, Genta Ismajli ekspozon barkun e rrumbullakosur

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Genta Ismajli ekspozon barkun e rrumbullakosur

Genta Ismajli ka qëndruar larg angazhimeve profesionale për të iu përkushtuar jetës private dhe partnerit të saj.

Këngëtarja e njohur dhe i dashuri i saj, Huseyin Usta po bëhen prindër për herë të parë, teksa ditë më parë zbuluan gjininë e binjakëve.

Këngëtarja nga Gjilani përmes një ceremonia luksoze dhe video të publikuar në YouTube zbuloi se çifti po bëhen prindër të një djali dhe një vajze.

Ndërsa, edhe së fundmi Genta postoi disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram ku numëron mbi 1.2 milion ndjekës.

Genta shihet e veshur në një bluzë të ngushtë dhe të brendshme me të njëjtën ngjyrë, duke vënë në pah barkun e rrumbullakosur.
Në nurin e shtatzënisë këngëtarja dukej në formë të mirë dhe plot shkëlqim.