Home Uncategorized “Sa i lumtur sot”, Atdheu ‘konfirmon’ lidhjen me Efin!

“Sa i lumtur sot”, Atdheu ‘konfirmon’ lidhjen me Efin!

Është trazuar rrjeti pas publikimit të një video ku shihet ish konkurrenti Atdhe Xharavina duke e shoqëruar Efin, konkurrenten e tanishme të “Për’puthen”.

Duket se lidhja e tyre është ‘serioze’ dhe se nuk duan të fshihen nga askush, shkruan Indeksonline.

Përmes një postimi në Instastory, Atdheu shkroi: Efffffaaa Sa i lumtur sot, duke konfirmuar zërat për lidhje dashurie.

Ndërsa nga Efi, ende nuk ka pasur ndonjë reagim./Indeksonline/