Home Uncategorized Robert Berisha do të martohet sërish? Thyen heshtjen artisti

Robert Berisha do të martohet sërish? Thyen heshtjen artisti

Pas ndarjes me këngëtaren, Nora Istrefi, jeta private e këngëtarit Robert Berisha është në qendër të vëmendjes.

Artisti me deklaratat e tij të forta gjithmonë merë vëmendje dhe bëhet lajmë në median rozë, shkruan “Kosovarja”.

Pas pyetjeve të shumta se a do të ketë një martesë të dytë përgjgja e tij ishte gjithmonë se jo por së fundmi duket se vendimi i tij ka ndryshuar.

I ftuar në një emision në RTV Dukagjini ai shpalosi detaje nga jeta e tij profesionale si dhe private.

Në pyetjen se a do të martohet sërish ai tha se nuk e ka ndrru mendjen por: “Jo, nuk e kom ndërru mendjen. Njeriu nuk mundet të flas për të ardhmen, kurrë si dihet”, tha ai.

Ndryshe, ai është duke e shijuar suksesin me emisionin e tij “Robi plaket kur donë vet”.