Home Uncategorized A është Adelina Ismaili ende diva e estradës?

A është Adelina Ismaili ende diva e estradës?

Një nga artistet që është vlerësuar për paraqitjet e guximshme e që i ka bërë e para ndër vite ende është një nga më të pëlqyerat e publikut.

Bëhet fjalë për Adelina Ismaili, një nga artistet që është quajtur dhe diva e estradës, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale por që është shkëputur gixha nga projektet muzikore ku së fundi po e dëshmon veten edhe si moderatore në udhëheqjen e emisionit “8à8”.

Së fundi, ajo ka postuar mjë imazh nga paraqitja e saj e sotme( e diell ) në episodë e radhës të emisionit.

Derisa dukej mahnitëse veshur në kostum të zi me xixa dhe një grim të lehtë, artistja mori mijëra pëlqime dhe komente.

Por, a është ende diva e estradës këtë e tregojnë më së miri fansat e saj që pa ndalur i kanë bërë komplimente për dukjen duke e quajtur edhe ‘diva’.