Home Uncategorized Trixa mërzitet me Donaldin, refuzon puthjet nga ai

Trixa mërzitet me Donaldin, refuzon puthjet nga ai

Gjatë ditës së sotme, Donaldi dhe Trixa kanë pasur një moment kacafytje me njëri-tjetrin.

Nga një gjest i Donaldit, Trixa është prekur shumë dhe këtë e vërejmë në bazë të gjesteve që ka bërë, shkruan Indeksonline.

Edhe pse Donaldi u mundua ta qetësoj duke iu afruar, duket se nuk e ka të lehtë t’ia ndryshoj mendjen.

Ai u mundua të ulet pranë saj, gjë të cilën ajo e refuzoj.

Gjithashtu, në një moment ai nuk u ndal se puthuri atë, teksa Trixa i thotë të largohet./Indeksonline/