Home Uncategorized Interesante/ “Për’puthen” kopjon “It’s my Love”

Interesante/ “Për’puthen” kopjon “It’s my Love”

Të dy programet e dashurisë, “Për’puthen” dhe “It’s my Love” kanë për qëllim që të krijojnë çifte të cilët njoftohen brenda programit.

Siç duket, “Për’puthen” është duke u inspiruar nga “It’s my Love”, duke rikthyer dy konkurrent të sezonit të kaluar, shkruan Indeksonline.

I pari ishte programi kosovar i cili me të nisur sezona e dytë ka rikthyer konkurrentet siç janë: Ina, Petriti, Krisi, Elhamja etj.

Ndërsa autorja e “Për’puthen” ditë më parë tregoi se në program do të bashkëngjiten Ana Lleshi dhe Mevlan Shaba, të cilët kanë dalë beqar nga sezoni i kaluar./Indeksonline/