Home Uncategorized 10 veshjet më skandaloze të VIP-ave

10 veshjet më skandaloze të VIP-ave

Portokallia është ngjyra e re e “zveshjes“?

Këtë përcaktim mori fustani i Kylie Jenner, krijuar nga Julien MacDonald dhe i rreshtuar mes fustaneve skandaloze, edhe pse kushton gati 17 mijë dollarë.

Kim Kardashian e ka me pasion të madh të tregojë trupin, por me këtë fustan, e teproi ca!

Supermodelja Anja Rubik u shfaq elegante dhe “skandaloze“ në festivalin e Kanës 2019, me kostum, varëse dhe asgje tjetër!

Në të njëjtin event, Bella Hadid u prezantua më shumë e zhveshur, sesa e veshur

Emily Ratajkowski i tregoi të gjitha me këtë fustan të Michael Kors

Lady Gaga dallohej dikur për këto lloj veshjesh

Beyoncé në Givenchy, ishte vërtet pa turp

Edhe Kendall Jenner me këtë fustan nga Julien Macdonald, tregoi më shumë sec duhet

Irina Shayk, a thua me këtë fustan ia mori mendjen Bradley Cooper?