Home Uncategorized Pasi u dobësua, Fifi veç në bìkìnì po rri

Pasi u dobësua, Fifi veç në bìkìnì po rri

Këngëtarja ferizajase Filloreta Raçi apo ndryshe e njohur si Fifi është ndër emrat e cila ka arritur të dobësohet falë një programi dietik.

Vetë këngëtarja ka treguar recetën dhe cilën metodë e ka përdorur për të arritur peshën ideale siç donte ajo.

I mori kohë e pak si shumë mund por ja që ja arriti me sukses të bëhet shembull për të realizur çdo femër e shëndoshë një ëndërr të tillë.

E pasi arriti linjat siç pati dëshirë, Fifi nuk po e ka problem të shfaqet në bìkìnì teksa dikur ndodhte rrallë kjo.

Ja shikojeni./Kosovarja/