Home Uncategorized Nuk do ta besoni si ka qenë dikur gruaja më e bukur...

Nuk do ta besoni si ka qenë dikur gruaja më e bukur në botë

Kelly Brook ka bërë një transformim të madh në pamjen e saj, duke humbur shumë kilogramë të tepërt.

Sot ajo është një yll dhe duket më mahnitëse se kurrë.

Por si ka qenë dikur ajo që cilësohet si gruaja më e bukur në botë?

The Sun ka publikuar disa foto të yllit, ku tregohet transformimi I Kelly Brook ndër vite.

Kelly, e cila është nga Kent (Britani), filloi punën si modele kur fitoi një konkurs bukurie në moshën 16-vjeçare dhe nuk kaloi shumë dhe nisi të shfaqej në reklama të ndryshme.

Sot ajo konsiderohet si femra më e bukur në botë dhe format e saj të bëshme janë të lakmuara nga të gjithë.

Shikoni disa foto të Kelly Brook: