Home Uncategorized Cka po bëjnë Majk dhe Dafina bashkë?

Cka po bëjnë Majk dhe Dafina bashkë?

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe reperi Majk kanë ndarë fotografi bashkë në Instagram, duke nxitur dyshime për një bashkëpunim mes tyre.

Ata kanë ndarë fotografitë në të njëjtën kohë, bashkë dhe nga i njëjti vend, me të njëjtin mbishkrim: “…”.

Duke mos dhënë shumë sqarime, mbetet të shihet se çfarë ka përgaditur dyshja e famshme e botës së muzikës.

Ndryshe dyshja nihen për hitet e shumta të sjellura ne tregun muzikor ndër vite./Indeksonline/