Home Uncategorized Sërish tronditet Deçani, humb jetën edhe një i ri tjetër

Sërish tronditet Deçani, humb jetën edhe një i ri tjetërNjë qytetar nga Deçani, me inicialet I.T. ka vdekur në bjeshkët e këtij qyteti pasiqë i ka rënë një dru.

Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar Shefi i Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në këtë komunë, Selmon Berisha.

Ai bëri të ditur se rasti ka ndodhur para rreth një ore dhe se viktima ishte i lindur në vitin 1986