Home Uncategorized Rikthehet Luana Vjollca, jep super lajmin e shumëpritur!

Rikthehet Luana Vjollca, jep super lajmin e shumëpritur!

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca ka kohë që i ka munguar ekranit.

Fansat e saj kanë qenë shumë kureshtar për emisionin “Shiko Kush Luan” i cili me sa duket po ju mungon të gjithëve.

Sipas aludimeve të fundit, Luana Vjolla nuk është më pjesë e “Top Channel” por ditën e djeshme moderatorja ju dha fund të gjitha thashethemeve sa i përket karrierës së saj dhe emisionit të shumë shikuar.

““Zemrat e mia, gjithë ju që kërkoni “Shiko Kush Luan”, me 1 janar”- ka shkruar Luana sipër një fotografie të postuar në Instagram./Blic/