Home Uncategorized E rëndë: Ky është i riu që dyshohet se vdiq pasi e...

E rëndë: Ky është i riu që dyshohet se vdiq pasi e zuri druri

Gazeta Sinjali pak më parë raportoi për një vdekje të një personi që është dërguar pa shenja jete në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Deçan.

Në lidhje me këtë rast ka reaguar kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj duke e ngushëlluar familjen për vdekjen tragjike.

Ramosaj ka bërë të ditur se bëhet fjalë për personin e quajtur Ilir Tolaj nga fshati Pobërgjë.

“Ngushëllimet më të sinqerta familjes Tolaj dhe gjithë atyre që e njohën Ilirin!”, ka shkruar ai në një postim në Facebook./GazetaSinjali/