Home Uncategorized U arrestua dhe më pas u lirua, vjen reagimi i parë i...

U arrestua dhe më pas u lirua, vjen reagimi i parë i Noizyt

Reperi i njohur shqiptarë, Noziy është arrestuar mbrëmë në pikën kufitare të Vërmicës.

Reperi është arrestuar pas një urdhëri nga gjykata.

Pak më parë u raportua se ai është liruar pasi ka paguar një gjobë prej 2000 mijë eurosh, e menjëherë pas kësaj ka ardhur edhe reagimi i reperit.

Ai përmes një storje në profilin e tij në Instagram ka postuar një video tek shihet në një ashensor.

Reperi nuk ka vendosur të flasë asnjë fjalë por si duket me storjen e tij ka treguar që tashmë është liruar.

Noizy ditë më parë është kthyer nga Zvricra pasi ka qëndruar nën shoqërinë e reperit Mozzik dhe aktorit Blerim Destani./Lajmi/