Home Uncategorized Adriana Matoshi dukej shumë ndryshe kur ishte e re

Adriana Matoshi dukej shumë ndryshe kur ishte e re

Adriana Matoshi është njëra ndër aktoret më të dashura e më të komentuara në vend.

Aktorja së fundmi është diagnostifikuar përsëri me tumor në kokë dhe kjo ka bërë bujë për disa ditë ne lajmet e mediave rozë.

Shumë fytyra publike kanë dhënë mesazhe motivuese kur aktorja po kalonte ditët më të vështira të jetës së saj.

Kjo e ka bërë atë të gjente forcë e të kalonte këtë sfidë.

Ndërkaq së fundmi ajo që ka rënë në sy në profilin e saj në Instagram është një foto që ka postuar Ardiana në Instastory-in e saj.

Si duket fotoja është shkrepur vite më parë dhe aktorja po duket shumë bukur si gjithmonë, me shumë stil dhe elegancë.