Home Uncategorized Vedati publikon foto nga prapaskenat e filmit të ri në Turqi

Vedati publikon foto nga prapaskenat e filmit të ri në Turqi
“Elif Ana” titullohet filmi turk në të cilin do të marrë pjesë edhe aktori kosovar, Vedat Bajrami.

Përmes postimeve në rrjetet sociale ai po ndan momente të ndryshme teksa pasqyron skena nga filmi.

Së fundmi publikoj disa imazhe në Instagram, “Xhirimi i filmit Elif Ana”, shkroi ai në mbishkrimin e imazhit.

Kujtojmë që xhirimet e këtij filmi kanë nisur me 5 nëntor ndërsa producentët e filmit janë Okkes Perakende dhe Kazım Çarman. /Indeksonline/