Home Uncategorized Blero në ditë zie, i vdes një familjar

Blero në ditë zie, i vdes një familjar

Këngëtari i mirënjohur, Blerim Muharremi – Blero, sot (e mërkure) ka humbur një person të familjes.

Artisti ka bërë të ditur përmes një postimi në Instastory se daja i tj ka ndërruar jetë, shkruan “Kosovarja”.

Ai ka postuar një fotografi ku e ka ndarë lajmin me pikëllim për fansat.

“Pusho në paqe. Do të na mungosh të gjithëve me pozitivitetin, energjin dhe humorin tënd. Qofsh i Xhehnetit daj”, ka qenë mbishkrimi i tij.