Home Uncategorized A e njihni këngëtaren e njohur kosovare në foto?

A e njihni këngëtaren e njohur kosovare në foto?

Këngëtarja, Mihrije Braha ka hapur arkivat duke kujtuar momentet e veçanta nga rinia e saj.

Artistja, së fundmi ka postuar disa fotografi në ”Instagram”, teksa shfaqet në kohë dhe moshë të ndryshme.

Edhe komentet nga ndjekësit e saj kanë qenë pozitive, të tilla si ”E bukur dhe me finesë”, ”Si shpirt”, ”Bukuroshe je” e të tjera.

”Unë…..M B”, ka shkruar Mihrija krahas fotografive.

Ndërkaq, projekti i fundit nga Mihrije Braha është ”Falje”, të cilën e ka publikuar tri javë më parë.

Ndryshe, Mihrije Braha është e martuar me Naim Abazin qe 29 vite dhe së bashku kanë një djalë, Platorin.