Home Uncategorized Edhe Blerona Zeqirin po na e marrin turqit

Edhe Blerona Zeqirin po na e marrin turqit

Genta Ismaili, Morena Taraku, Arbnora Ademaj, janë vetëm disa nga emrat e njohur që kanë “shtegëtuar” në Turqi.

Ato, po jetojnë dhe veprojnë atje, e madje një pjesë prej tyre edhe kanë krijuar lidhje, fejesa e martesa, shkruan “Kosovarja”.

Vajtje-ardhjet për në Turqi i ka shpeshtuar edhe prezantuesja televizive, Blerona Zeqiri, ajo po kalon mjaftë kohë në Stamboll.

A thua mos po shprengulet Blerona si shoqet e saj në Turqi, apo mos ka ndonjë shkëndijë dashurie andej? /Kosovarja/