Home Uncategorized Datat zyrtare të ndeshjeve të ‘play-offit’ në Ligën e Evropës

Datat zyrtare të ndeshjeve të ‘play-offit’ në Ligën e Evropës

Juventusi nuk është duke kaluar një moment të mirë këtë edicion, pasi ka mbetur shumë mbrapa në garën për titull.

Rikthimi i trajnerit Massimiliano Allegri nuk i ka rikthyer në binar bardhezinjtë të cilët në 17 ndeshjet e para kanë pësuar pesë humbje dhe kanë marrë katër barazime.

Te gjiganti italian mezi presin afatin kalimtar të janarit për të bërë disa ndryshime.

Mesfusha vazhdon të mbetet reparti më problematik, pasi nga aty pritet të largohen plot tre mesfushorë gjatë janarit