Home Uncategorized Luana ekspozon linjat e përkryera në fustanin glamuroz

Luana ekspozon linjat e përkryera në fustanin glamuroz

Luana Vjollca ka treguar format e përkryera trupore në fustanin që i zbulon shumë.

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, njihet si një nga emrat e estradës të cilën më shumë e shohim në zyrë e studio sesa kudo tjetër.

Thënë ndryshe, Lauana e do punën dhe angazhohet në maksimum që ta sjell më të mirën. Këtë të paktën e ka dëshmuar shpesh.

Ajo duket se në qejf e ka edhe modelizmin pas shpesh realizon fotosesione ku tregon format e përkryera trupore.

Së fundmi i ka ndarë disa foto në të cilat duhet joshëse e veshur me një fustan të zi glamuroz.

Këngëtarja ka pranuar komente shumë pozitive pasi në këto ditë karantimi ua ka rregulluar sado pak disponimin fansave.

Ndryshe nuk do habitemi nëse Luana shumë shpejt i futet edhe botës së modës.