Home Uncategorized Adriana Matoshi është në gjendje të mirë, këto ditë do të lirohet...

Adriana Matoshi është në gjendje të mirë, këto ditë do të lirohet edhe nga spitali

Gjendja e aktores dhe deputetes shqiptare, Adriana Matoshi, aktualisht është e mirë.

Pas intervenimit në kokë për ta hequr tumorin i cili iu rikthye pas nëntë vjetësh, e ka kaluar sërish, shkruan “Kosovarja”.

Këtë e ka konfirmuar mikja e saj e ngushtë, e cila tha për Klankosova se nesër ose pasnesër ajo do të lirohet nga spitali.

“Adriana është më mirë, ka filluar ta marrë veten dje dhe sot, nesër ose pasnesër lirohet nga spitali dhe do të jetë në regjim shtrati në shtëpi. Do të vazhdojë me terapinë derisa gjendja të përmirësohet komplet”, tha ajo.