Home Uncategorized Flet Fifi, do t’i nënshtrohet seancave me psikologë

Flet Fifi, do t’i nënshtrohet seancave me psikologë

Fifi ka realizuar një video live në Instagram.

Teksa ndodhet në Turqi, Fifi ka gjetur kohë për fansat e saj në Instagram.

Ajo është futur live ku ka folur për gjendjen e saj emocionale pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip, Fifi ka thënë se po ndihet e lumtur, është mirë dhe se do t’i nënshtrohet seancave me psikologë për ta përmirësuar gjendjen e saj emocionale të cilën e shfaqi para një publiku të madh për 50 ditë rresht.

Kujtojmë se Fifi doli nga shtëpia pas përballjes së ashpër që pati me opinionisten Balina Bodinakun.