Home Uncategorized Kjo bukuroshe qenka personi më i rëndësishëm në jetën e Getinjos

Kjo bukuroshe qenka personi më i rëndësishëm në jetën e Getinjos

Getinjo është reperi që numëron hitet e tij të shumta, madje disa prej tyre bashkëpunim me vëllain e tij Mozzikun.

Getinjo është reperi që përveq muzikës arrinë të përmendet në faqet rozë për komentet qesharake që ai bën në portale të ndryshme.

Por kësaj radhe është postimi i tij dhe dekimi i tij për Hanën, vajzën e Mozzikut.Për Getinjon njeriu që ia rregullon jeten atij sa here që ai merr një telefonat nga mbesa e tij Hana.

Getinjo ka publikuar një screenshot derisa ata ishin në një video thirrje.

Hana është vajza e Mozzikut dhe Loredanës, dy të fundit ishin në lidhje por tashmë janë të ndarë dhe posedojnë raporte të mira mes vete.