Home Uncategorized Kush po thotë se Arjola e fiton “BBV”?

Kush po thotë se Arjola e fiton “BBV”?

Arjola Demiri është aktorja e njohur nga Veriu i Shqipërisë, që fillimisht u bë e njohur në Kosovë.

Të gjjthë e kujtojnë rolin e saj të “Qbanes” në serialin e famshëm kosovar “O sa mirë”, ku Arjola ngriti karrieren si aktore.
Më pas, ajo pati pjesmarrje në projekte të ndryshme dhe ja doli sukseshëm kudo, siç po ja del edhe në “BBV”, që thuhet edhe se do ta fitoj, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja, i ekspozohet audiences 24/24, por Instagramin e ka privat.

Pse kështu?