Home Uncategorized Aktorja Gashi: Banorët i frikësohen Fifit, PM dhe Dagz e tradhtuan bashkështetasen...

Aktorja Gashi: Banorët i frikësohen Fifit, PM dhe Dagz e tradhtuan bashkështetasen e tyre!

Aktorja kosovare, Flutura Gashi-Tanushi ka komentuar rastin e mbrëmshëm, ku banorja e Big Brother Albania VIP, Fifi është alivanosur gjatë emisionit.

Ajo ka fajësuar edhe dy kosovarët, DjPM dhe Dagz për mospërkrahje ndaj Fifit.

“Nëse dikush deri me sot me aq sa kam pa e meriton fitoren e BBV eshte Fifi Filloreta Raçi”, ka shkruar ajo.

Postim i plotë:

Produksjoni BBV e nxjerri Fifin njeri me probleme mendore spom qudite ky fakt se te tille jan edhe e kam prite edhe prej banoreve mrena spo quditem aspak sepse ju konvenon me largu ni konkurente fort si eshte Fifi ma shume po qudisin ata dy hutat e Kosoves aty mrena qe mas krejt ksaj loje qe po i behet Fifit prej produksjonit ata e zgjedhin preferume Semin .

Nese e konsiderojn ni njeri me probleme shendesore dmth mendore ne kete rast vetem pse nuk e duron padrejtsin si duron njerzit hipokrit aty mrena njerzit qe lujn fallco athere i bije qe gjithe aty kan probleme mendore se ne deri sod kemi pa aty mrenda njerz qe edhe e kan perdore shendetin mental per loj qe i bije qe ata njerz me vertet nuk jan normal edhe jan favorizu jan lemuar nga produksjoni Big Brother Albania e them me shume bindje qe ne qoftese sonte Fifi e kishe leshu shpin e BBV shikushmerija kishe ra 100%

Nese dikush deri me sod me aq sa kam pa e meriton fitoren e BBV eshte Fifi Filloreta Raçi.