Home Uncategorized Marina Vjollca me barkun e rrumbullakosur poston foto të reja

Marina Vjollca me barkun e rrumbullakosur poston foto të reja

Marina Vjollca është njëra ndër moderatoret më të dashura por edhe më të komentuarat.

Ajo tashmë është në pritje të ëmbël dhe çdo postim që ajo hedh në Instagramin e saj po bëhet kryefjala e mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Moderatorja edhe pse shtatzënë po duket më bukur se kurrë, e kuruar deri në detajin e fundit.

Së fundmi kanë rënë në sy disa foto që ajo ka postuar ku shihet më një fustan të ngushtë ngjyrë vjollcë e që po i ka shumë hije. /Kosovarja/