Home Uncategorized Çifti që i shpëtoi tragjedisë me autobus në Bullgari

Çifti që i shpëtoi tragjedisë me autobus në BullgariNë mesin e të mbijetuarve nga aksidenti fatal në Bullgari janë edhe çifti Lulzim Sulejmani dhe Medina Lutfiu.

Ata fatmirësisht arritën të dilnin nga autobusi që ishte përfshirë nga flakët, raporton Indeksonline.

Të dy ndodhen në spital në Bullgari dhe janë në gjendje të mirë shëndetësore.