Home Uncategorized “Të gjithë ata që kam dashur më kanë tradhtuar”, postimi prekës i...

“Të gjithë ata që kam dashur më kanë tradhtuar”, postimi prekës i Morena Tarakut

Krahas postimeve provokuese dhe gjërave luksoze që ndan me fansat në Instagram, Morena Taraku shpesh herë mundohet të tregoi një anën tjetër të saj.

Modelja herë pas here tregon që është e ndjeshme dhe përballet me sfida të shumta, si çdo njeri tjetër.

Të njëjtën gjë e ka bërë edhe së fundmi, teksa ka bërë një postim të gjatë në InstaStory, ku shihet e përlotur, ndërsa përcjell disa porosi.

Ish-Missi dhe këngëtarja shihet me lot në sy, ndërsa thotë se në jetë është zhgënjyer nga të gjithë personat që ka dashur.

Ndërkohë, kujtojmë që së fundmi, Morena i doli në mbrojtje këngëtares, Filloreta Raci-Fifi, e cila vazhdimisht është komentuar për gjendjen e saj emocionale, duke thënë se e kupton plotësisht dhe se edhe artistët qajnë dhe hidhërohen.

Më poshtë shkrimi i plotë i Morena Tarakut:

Lojtës Videosh