Home Uncategorized Besoni ose jo, kaq vite mbushi sot Eriona e “Robi plaket kur...

Besoni ose jo, kaq vite mbushi sot Eriona e “Robi plaket kur don vet”

Moderatorja bukuroshe Eriona Sejdiu ka festuar sot ditëlindjen e saj.

Ajo në një festë private kishte marrë urime dhe shumë dashuri nga personat e saj të zemrës, shkruan InfoKosova.

Në disa fotografi të publikuar nga vet Eriona, shihet se ishte mjaftë e lumtur për këtë ditë.

Por, vëmendjen e morën vitet e saj, e cila mbushi vetëm 21 vite.

Po, po 21./InfoKosova/