Home Uncategorized Ledri i dhuroj puthje? Kështu përgjigjet moderatorja e njohur

Ledri i dhuroj puthje? Kështu përgjigjet moderatorja e njohur

Moderatorja shqiptare ka folur për put hjen që i ka dhuruar Ledri.

Ledri Vula së fundmi ishte i ftuar në “E diell”, aty ku moderatorja Fjoralba Ponari i kërkoi reperit që të bënte një gjest romantik dhe reperi I dhuroi një put hje në faqe.

Menjëherë videoja e put hjes bëri xhiron në rrjet ndonëse ishte një situatë komike dhe shou.

Më pas nuk kanë munguar reagimet e pyetjet që i janë bërë dire kt moderatores lidhur me put hjen që ia ka dhuruar Ledri.

Ajo u ktheu përgjigje pu blikisht të gjithëve.

“Po të kthej të njëjtën përgjigje që i ktheva një mesazhi në DM: Jeta do ishte më e lehtë për të gjithë ne, sikur të bënit edhe ju diferencën midis showt dhe jetës reale”, u shpreh Fjoralba.

Kujtojmë se Ledri Vula është i martuar me Sara Hoxhën dhe janë bërë prindër të një vajze.