Home Uncategorized Learta e nis ditën në krahët e Kushtrimit, poston foton me të...

Learta e nis ditën në krahët e Kushtrimit, poston foton me të ëmbël

Learta Jakupi, po vazhdon të jetë pjesë e mediave rozë.

Që kur ajo u martua me djalin e Shyhrete Behlulit, Learta është bërë pjesë e pandashme e lajmeve të shoë-bizzit.

Learta është një grua shumë e zonja, ajo është një biznismene e re, por që është edhe një nënë shumë e përkushtuar.

Ajo ka një jetë shumë të lumtur bashkëshorte, ku në krah ka një burrë që e përkrahë shumë atë.

Larta sot e ka nisur ditën duke postuar një foto me burrin e saj.

Të veshur bukur dhe në disponim, çifit po shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit. /ora

Shiko foton: