Home Uncategorized A i ra pishman Blerona për dhëmbët e rinj? Ja çka na...

A i ra pishman Blerona për dhëmbët e rinj? Ja çka na thotë ajo

Moderatorja e njohur Blerona Zeqiri po vazhdon të rrëmbejë vëmendje.

Ajo kohëve të fundit po bën ndryshime të shumta në paraqitjet fizike, shkruan “Kosovarja”.

Pas humbjes së kilogramëve, ajo ka ndryshuar komplet dhëmbët e saj ku vështirë mund të njihet që është vet ajo.

Në fotografitë e publikuara, me një grim të bukur dhe me një buzëqeshje të madhë me të vërtetë ajo do t’i bëj dyshues ndjekësit e saj.

Për më shumë, shikojeni edhe ju vet.