Home Uncategorized Gjiko tregon xhelozin për Elitën – nuk do e linte të e...

Gjiko tregon xhelozin për Elitën – nuk do e linte të e vishte as një fustan mbi gjunjë

Një nga çiftet e preferuara që janë mjaft të afërt me publikun dhe zbulojnë gjithmonë detaje mbi lidhjen e tyre.

Asdren Gjikolli dhe Elita Rudi kanë realizuar së fundi një bisedë me ndjeksat e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Derisa ishin rrugës ku Gjiko po e voziste veturën dhe Elita merej me pyetjet e fansave të tyre ku nuk munguan edhe ato mesazha kritikë por që pranuan edhe shumë pyetje të ndryshme.Një nga pyetjet ishte se a e xhelozon Gjiko Elitën, dhe pa hezitim reperi u përgjigj duke thënë se e xhelozon edhe një fustan mbi gjunjë kur e vesh Elita.

Me të qeshur dyshja e përmbyllën videon, por mund të themi që nuk është në faj edhe Gjiko pasi Elita është mjaft e dalluar për stilin dhe bukurinë e saj të veçantë.

Shiko videon: