Home Uncategorized Çmendet rrjeti, Rina Balaj shtatzënë për herë të parë?

Çmendet rrjeti, Rina Balaj shtatzënë për herë të parë?

Këngëtarja shqiptare, Rina Balaj, ka befasuar të gjithë ndjekësit me postimin e fundit.

Ajo publikoi një foto ku shihet me barkun e rrumbullakosur, kështu filluan aludimet se Rina është shtatzënë për herë të parë, shkruan GazetaBlic.

Por kjo me sa duket nuk është e vërtetë dhe është vetëm një fotoshop nga fansat e saj, të cilët mezi presin që Rina të ketë një bebe.

Këtë foto Rina e mori me sportivitet dhe shkroi: E ëmbël./Blic/