Home Uncategorized Ryva vishet ngushtë, nuk heziton ta shfaq gjoksin e saj

Ryva vishet ngushtë, nuk heziton ta shfaq gjoksin e saj

Këngëtarja e njohur kosovare, Ryva Kajtazi, ditëve të fundit po komentohet shumë, jo për muzikën e saj, por për ndryshimet në pamjen e saj të jashtme.

Është e dallueshme, që ajo ka bërë ca ndërhyrje në fytyrën e saj, ani pse ajo ka pranuar se vetëm në hundë ka intervenuar pak.

Ani pse është nënë e dy fëmijëve, Ryva gjithmonë ka punuar shumë me veten e saj që të jetë në formë.Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan me shumë stil.

I ngushtë dhe i hapur, Ryva nuk heziton të ekspozojë gjoksin e saj në kë fustan joshës. /ora