Home Uncategorized Melinda Ademi poston foto për ditëlindjen e saj në një ambient madhështor

Melinda Ademi poston foto për ditëlindjen e saj në një ambient madhështor

Melinda Ademi është njëra ndër këngëtaret më të komentuara por edhe më të dashuruara të show bizit shqiptar.

Çdo postim i saj në rrjete sociale merr vëmendje të madhe, shkruan “Kosovarja”.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi, këngëtarja feston sot ditëlindjen dhe fotot që ka postuar ajo në instagramin e saj morrën gjithë vëmendjen.

Ajo shihet shumë provokuese në një dhom të hotelit, më ambient si në përralla.

E rrethuar me balona e lule, Melinda po feston ditëlindjen. /Kosovarja/